21 Mayıs 2009 Perşembe

bi başlık

eskiyi özler insan bazen ya di mi?ne güzelmiş o zamanlar aslında dersin falan.

ben sana bi şey diyimmi her insan artizlik yapıp geçmişe bakmican önünü görcen der ama yalan yalan söylüyorsuun! hep takılırız di'li geçmiş zaman lı cümlelere ama ii bişey eğer küçük sewimli anılarımız varsa ama dimi?
di.ben güzel zamanlar geçirmişim yahu.bugünde konsutuk ya iyiymiş be.arad hatırlayıp özlüyorum.ama daha çok güzel zaman hatırlıcaz dimi hacı.
di hacı ya güzel olcak her şey neden biliyomusun çünkü biz kötü şeyler yaşasakta saftirik polyannalar gibi hep iyi bişey buluyoz a.q. . ama asıl olan da anılar bizi özlemleri sewdiriyo . anam çok acitasyon oldu a.q.. ama öyle dimi dimi?
mal.he ya öyle safız lan biz burdan herkez ögrensin.bütün aile sırlamızıda acıklada rahat edelim.saf maf diyiliz korkmayın.çok korktunuz biliyorum.güzel şeyler bunlar tabi.bu kadar da ciddimsi muhhbet yeter.aç ordan bi keklik türküsüde havamızı bulalım.
he ya hacı ya az daha bu akşam ölürüm ben beni kimse tutamaz moduna giriyoduk özümüze dönelim beeh aç ordan bi bebekte 3 5 tur atalım ahaha yok la yok demet akalın modumda geçti korma hadi yatalım
o değil de en büyük asker kim ben anlamdım dostum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder